Mākslinieki

 • -ABSTRAKTĀ MĀKSLA (189)
 • -AINAVAS (152)
 • -CILVĒKI, PORTRETI (98)
 • -CITI DZĪVNIEKI (43)
 • -JŪRA, ŪDENS (91)
 • -KAĶI (9)
 • -KLUSĀ DABA (42)
 • -MĀKOŅI, DEBESIS (17)
 • -OGAS, AUGĻI, DĀRZEŅI (24)
 • -PILSĒTA UN TĀS ELEMENTI (9)
 • -PUTNI (18)
 • -SUŅI (4)
 • -ZIEDI (162)
 • -ZIRGI (13)
 • Adele KesaneAdele Kesane (5)
  “Man patīk uz papīra, kartona, audekla uzlikt tās sajūtas, noskaņu, kāda ir tajā brīdī, redzot ainavu, kompozīciju, skatu dabā. Man patīk, ja dabā spīd saule, kad gaismēnas rotaļājas sniegā vai ūdenī.” Adeli iedvesmo daba, cilvēki apkārt un talantīgas personības, bet visneatņemamākā mākslas darba radīšanas sastāvdaļa Adelei ir mūzika. Bez mūzikas viņas pasaules krāsas nebūtu tik spilgtas, kādas tās ir šobrīd. Kad māksliniece strādā pie kāda sava darba, neatkarīgi no tā vai tās ir dažas dienas vai vairākas nedēļas, Adele klausās vienu un to pašu skaņdarbu. Tas rada šīs gleznas dvēseli, bez tās mākslas darbs nevar tapt.
 • Agnese JaunzemeAgnese Jaunzeme (2)
  Gleznot ir mana atpūta, hobijs, mana brīvības garša. Labās atsauksmes par maniem darbiem mani izaicina jauniem pārbaudījumiem, jaunām un neierastām idejām. Domājot par katru nākamo darbu, cenšos tajā ielikt kādu “rozīnīti”. Mans motīvs gleznojot – pārkāp robežas, domā neierasti, pasniedz interesanti!
 • Agnese Trone ZaharāneAgnese Trone Zaharāne (4)
  Esmu ieguvusi RTU Maģistra grādu ekonomikā, bet sirdī un dvēselēs dziļumos esmu kopš bērnības bijusi māksliniece. Tādēļ esmu nodibinājusi divas studijas Karikatūristi.lv un Trone.lv, kuras vistiešākajā nozīmē nodarbojas ar visa veida mākslinieciskajiem jautājumiem. Radot savus mākslas darbus es viennozīmīgi iedvesmojos no saviem trijiem dēļiņiem, tādēļ mani darbi vienmēr ir raibi un koši. Ļoti patīk gleznot kluso dabu. Savus vismīļākos dzīvniekus zirgus. Kā arī man ļoti patīk abstraktas gleznas. Grafikas zīmējumi. Uz doto brīdi veidoju grāmatu pret stresu (krāsojamā grāmata pieaugušajiem).
 • Aļfija HairovaAļfija Hairova (4)
  Mans vārds ir Alfija. Man ir 29 gadi. Kādreiz absolvēju Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolu. Atsāku gleznot, lai pierādītu vīram, ka protu attēlot sejas. Tieši tā portreti kļuva par manu mīļāko žanru. Noskaņa, emocijas, pieredze, raksturs - to visu atspoguļot uz audekla katru reizi ir kā jauns pārbaudījums. Gluži kā iepūst dzīvību katrā personāžā. Manos darbos pārsvarā dominē spilgtas krāsas un dinamika kontrastos. Visvairāk iedvesmo 17. gadsimta Nīderlandes mākslinieku klusās dabas un konstruktīvisma stila plakāti.
 • Alina MercaAlina Merca (7)
  Gleznošana ir mana atelpa no ikdienas steigas, kad, paņemot otu, varu aizmirst visu un pievērsties tikai savām izjūtām un krāsām. Tajā pat laikā, jo ilgāk gleznoju, jo vairāk saprotu, ka gleznošana ir arī kā zinātne, kurā jāmāk izprast sīkākās nianses un likumsakarības.
 • Aļona SavickaAļona Savicka (12)
 • Anda BiezāAnda Biezā (34)
 • Anda DzenīteAnda Dzenīte (30)
  Gleznošana man ir nebeidzams, nezūdošs radītprieks. Process, kura laikā laiks izzūd, bet citkārt netveramas sajūtas, domas, emocijas “parādās” fiksētas uz audekla. Tāda kā maģija.
 • Anete KrūmiņaAnete Krūmiņa (6)
  Anete Krūmiņa
 • Anete SkreijaAnete Skreija (9)
  Sirdī daiļdārzniece un dvēselē māksliniece. Tas laikam būtu visprecīzākais mans raksturojums. Savu patieso būtību esmu atklājusi tikai pēdējos piecus gadus. Kad kā „balta lapa”, zinātkāres vadīta, aizgāju uz Jelgavas Tautas gleznošanas studiju pie māklinieka Ivara Klapera. Līdzi biju paņēmusi tikai vēlmi iemācīties gleznot un apbrīnu, kā citi to prot. Tā nu es atklāju ko aprīnojami jauku - par prieku sev un pārsteigumu citiem. Tas apbur, vilina un sauc...
 • Anita SokolovaAnita Sokolova (4)
  "Es gleznoju sev, jo process man ir kaut kas īpašs. Nav vairs svarīga ne pagātne, ne nākotne, gleznojot esmu klātesoša vienīgajam īstajam mirklim." Anita
 • Anita StureAnita Sture (5)
  "Viemēr esmu kaut ko ķimerējusies ar un ap zīmēšanu, gleznošanu. Tiesa gan, pēdējo divu gadu laikā, it īpaši ar eļļas krāsām. Pirms tam laikam bija bail kaut ko sabojāt. Gleznošana aizgāja un tagad patīk konkrētas lietas gleznot vairākās variācijās, krāsās un lielumos. Bet neatkarīgi no tā, vienmēr visas gleznas būs ļoti mīļas. "
 • Anna KenneAnna Kenne (14)
  Zīmēšana un darbošanās ar krāsām ir bijusi neatņemama Annas dzīves sastāvdaļa un varbūt arī visuzticamākais draugs grūtos brīžos. 2008. gada vasarā Anna iestājās Rīgas Purvciema amatu vidusskolas interjera dizaina programmā. 2012. gada vasarā Anna absolvēja šobrīd Rīgas Tūrisma un radošo industriju tehnikumu. No 2011. gada rudens Anna apmeklēja Mākslas akadēmijas sagatavošanas kursus. 2016. gada vasarā absolvēja Starptautiskās Baltijas Akadēmijas Dizaina skolas Vides dizaina programmas Vizuālās komunikācijas kursu un ieguva pirmā līmeņa augstāko profesionālo izglītību. 2016./2017. mācību gadā studēja foto dizainu Rīgas Stila un Modes profesionālās vidusskolas Eiropas Savienības struktūrfondu līdzfinansētās profesionālās izglītības programmā JAUNIEŠU GARANTIJAS projekta ietvaros. Šobrīd studē LU Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātē vizuālās mākslas pedagoģiju. Pamatprasmes zīmēšanā Anna mācījās pie mākslinieces Ilzes Starkas (Rīgas Dizaina un mākslas vidusskola), bet pirmās iemaņas gleznošanā ar eļļas krāsām apguva mākslinieka Ralfa Jansona studijā.
 • Annija DzerkaleAnnija Dzerkale (3)
  Esmu absolvējusi Liepājas dizaina mākslas vidusskolu. Paralēli tam, sirdij tuva vienmēr ir bijusi gleznošana. Tas ir lielisks veids kā relaksēties no ikdienas, izlikt emocijas uz audekla un komunicēt ar citiem izteiksmes līdzekļiem. Manus darbus raksturo spiltas krāsas, lieli triepieni un krāsu laukumi.
 • Antra DzeneAntra Dzene (6)
  Zīmēšana man ir kā brīvības izpausme, jo, lūkojoties uz baltu audeklu, tu vari radīt jebko un neviens nevar tevi ierobežot. Gleznas radītas sajaucoties iespaidiem no dzīves uz un aiz operas un baleta skatuves, no miega un nomoda sapņu interpretācijām, no literatūras un pasaules un citām krāsainām emocijām, kopā veidojot sirreālu pasauli, kas ļauj uz mirkli aizmirst realitāti
 • Baiba ĀriņaBaiba Āriņa (3)
  Zinātne un māksla ir atslēgvārdi pavisam īsam manis raksturojumam. Esmu topošā pedagoģijas zinātņu doktore, tomēr man ir arī īpašas attiecības ar mākslu. Esmu ieguvusi apģērba modelētāja kvalifikāciju, izgājusi sagatavošanas kursu ciklu Latvijas Mākslas akadēmijā, ieguvusi bakalaura grādu Multimediju komunikācijā, maģistra grādu Pedagoģijā, šobrīd doktorantūrā pievēršos skolu mājaslapu izpētei. Gleznošana ir mana sirdslieta kopš bērnības un kļuvusi par nozīmīgu pašizpausmi, nodrošinot intelektuālā un radošā harmoniju. Gleznās mīlu krāsas un izteiksmīgas gaismēnas. Iedvesmojoties no Spānijas saules un dabas, gadu dzīvojot Barselonā doktorantūras Erasmus+ prakses apmaiņas ietvaros, gleznās cenšos skatītājam nodot tur uzkrātās sajūtas, enerģiju un dzīvesprieku.
 • BAIBA ZALCMANEBAIBA ZALCMANE (3)
  Es savas gleznošanas gaitas uzsāku 2008. gadā tautas glezniecības studijā “Ģilde” pie vadītājas A.Danemanes. Kopš tā brīža esmu piedalījusies izstādēs Rīgā, “VEF Kultūras pilī”, kultūras namā “Ziemeļblāzma” un vecrīgas “Mazajā ģildē”, kā arī citās Latvijas pilsētās. Manos darbos ir gan dzīvesprieks, košas krāsas un vieglums. Ir darbi ar padziļinātu domu, kuri kombinēti no dažādiem sadzīviskiem elementiem un tēliem, bet pēdējie no darbiem ir ainavas ar dzīvniekiem, putniem un jūru, kas ietver sevī lielisku kompozīciju.
 • Beata KruminaBeata Krumina (3)
  Esmu vienmēr jaunu ideju meklējumos! Visvairāk mani iedvesmo cilvēki kas man ir līdzās un Latvijas daba. Gleznošana ir mana meditācija un tā vairo manī radošās iedejas, kā arī lieliski palīdz relaksēties un pabūt “citā pasaulē”!
 • Chernobay IrinaChernobay Irina (14)
  Es domāju, ka jebkura māksla veidojas un pastāv šajā pasaulē, lai cilvēku dvēsele paliktu dzīva un spējīga baudīt. Glezniecība man kļuva par svarīgu dzīves sastāvdaļu un es esmu ļoti priecīga par to, ka tā ir manā dzīvē. Es gleznoju to,ko vēlos izteiktvārdos dažādos mirkļos, to, kāda ir mana iekšējā pasaule, dažreiz tās ir manas personiskās emocijas un pieredze, dažreiz par dienu uzkrātās dusmas. Man tētis agrāk ļoti labi zīmēja, īpaši labi viņš gleznoja portretus. Viņš dzimis Centrālajā Āzijā, jaunībā centās studēt mākslas institūtā, bet viņam nesanāca. Un viņš nesaistīja savu dzīvi ar mākslu. Es domāju, ka es gribu to izdarīt arī par viņu. Mana māte savos 60 gados arī sāka gleznot. 2018, gadā pavasarī tiek plānota mana pirmā personiskā izstāde pēc Baltijas Starptautiskās akadēmijas galerijas ielūguma, un tas ir tas, par ko es jau varu lepoties.
 • Dace AndersoneDace Andersone (11)
  Savus darbus radu gleznošanas studijā „Ceruleum” pasniedzējas Ilzes Neilandes un Ingūnas Namiķes vadībā kopš 2017. gada. Gleznoju ar eļļas krāsām uz kokvilnas audekliem it visu, kas mani uzrunā (un ceru, ka uzrunās arī citus). Ar saviem darbiem esmu piedalījusies gleznošanas studijas „Ceruleum” izstādē Latviešu biedrības namā. Pēc iegūtās izglītības un nodarbošanās esmu žurnāliste.  Atklāju, kas žurnālistika un gleznošana ir vienlīdz radošas nodarbes, jo abās nepieciešama gan pacietība, gan spēja ieskatīties būtībā dziļāk un pamanīt svarīgāko.
 • Dans Edgars Beitans (3)
 • Darja Cvetkova (6)
 • DĀVANU KARTE (1)
  Lieliska ideja dāvanai! Vairāk kā 600 gleznu, ko radījuši jaunie mākslinieki. Iegādājies dāvanu karti ar sevis izvēlētu summu un iepricini ģimeni, draugus, paziņas un kolēģus svētkos. Veicot pirkumu piezīmēs norādi savu vēlamo summu. Rēķins par pirkumu tiks nosūtīts uz norādīto e-pasta adresi. Mēs sazināsimies ar Jums par dāvanu kartes saņemšanu.
 • Diāna BrunavaDiāna Brunava (17)
  Màksliniece glezno dabu, ziedus, sajûtas, gaismu. Katrà gleznà ielikta dvèsele.
 • Diāna Dzene (20)
  Gleznošana ir ilggadīgs vaļasprieks - sāku ar vecāku mājas pagraba sienu apgleznošanu un tagad, pēdējos gadus, pieturos pie audekla un eļļas krāsām. Pārsvarā gleznoju iespaidus no ceļojumiem - dabas skatus, mājas, sievietes. Man patīk kombinēt dažādas krāsas, iedvesmojos no konkrēto vietu kultūras - dažreiz sanāk uzgleznot gandrīz vai identiskas formas vai skatus, taču tieši krāsu toņi un to salikums uzreiz ļauj sajust, kas tā par pasaules daļu vai vietu.
 • Diāna GelmaneDiāna Gelmane (1)
  Jau piecpadsmito gadu strādāju arhitektūrā, un tas ir mākslas veids, kur bez mākslinieciskās kvalitātes neiztikt, bet tomēr nepieciešams ne tikai šis, bet arī konstruktīvais un funkcionālais tvēriens. Tāpēc atnākot mājās, rodas vēlme izsviest uz audekla pārpalikušās sajūtu līnijas, formas un krāsas. Pati esmu diezgan impulsīva un haotiska. Un ja pats Visums ir haoss, tad Es esmu vēl vienu soli tuvāk brīvībai. Izbaudiet!
 • Diāna Krūmiņa - VaitilavičaDiāna Krūmiņa - Vaitilaviča (28)
  Mani darbi ir iztēles lidojums un dažādu iedvesmu rezultāts, tomēr katrā no gleznām ir iespējams redzēt kādu daļu no manis, manām sajūtām, pārdomām, enerģijas un garastāvokļa. Pārsvarā radu stilizētus, dekoratīvus mākslas darbus jauktās tehnikās, izmantojot akrila un interjera krāsas, akvareļus, zīmuļus, marķierus, salvetes, zelta foliju un citus materiālus.
 • Dina FomenkoDina Fomenko (3)
  Abstrakcija - mans tālais ceļš uz pašizpausmi.
 • Dināra DāboliņaDināra Dāboliņa (3)
  Mans dzīves moto ir "Nekad nesaki nekad'. To varu attiecināt arī uz savu aizraušanos - gleznošanu. Tā kā mana darba dzīve nav bijusi saistīta ar mākslas jomu, tad pat iedomāties nevarēju, ka gleznošana varētu kļūt par manu hobiju un kvēlu aizraušanos. Kā sāku gleznot? Kad pirms vairākiem gadiem apguvu dekupāžas un polimēru plastikas tehniku, radās pārliecība, ka man patīk radīt un patīk darboties ar krāsām un materiāliem. Toreiz sapratu, ka man pietrūkst zināšanu par krāsām, ēnu veidošanas tehnikām, vēlējos šīs zināšanas izmantot dekupāžas darbos. Nolēmu, ir jāmācās gleznot. Nu jau vairākus gadus apmeklēju studiju, kurā apgūstu gleznošanu mākslinieces vadībā un ...... par dekupāžu esmu gandrīz aizmirsusi ☺. Tagad gleznošana aizņem lielu daļu mana brīvā laika un man tas rada prieku un gandarījumu. Sākotnēji gleznoju ar akrila krāsām, tagad ar eļļas krāsām. Draugi un kolēģi, kuriem esmu rādījusi vai dāvinājusi savu darbus, saka, ka man izdodas un viņiem darbi patīk.
 • Edvīns LazdiņšEdvīns Lazdiņš (2)
  Vīnogu kjekars - tā ir daba, vīns - māksla. Es esmu tā daba un manas gleznas - vīns. Gleznojot es dzīvoju un dzīvoju lai gleznotu. Gars vada manu roku un vińš ir mans vienīgais skolotājs. Mākslā, man ir svarīgi nepateikt neko lieku, kā arī neko nepaust, izńemtot pašam sevi.
 • ElīnaElīna (3)
  Es zīmēju jau no bērnības. Mani zīmējumi un gleznas ir sākušās uz papīra un palikuši par iedvesmu citiem arī uz sienām. Pārsvarā zīmēju ar akrilu .
 • Elīna GenīteElīna Genīte (20)
  Gleznoju un zīmēju kopš agras bērnības. Darbi ir ļoti dažādi, taču galvenokārt attainoju dzīvnieku, dabas un augu motīvus, uzmanību pievēršot smalkām detaļām.
 • Elīna KnopkenaElīna Knopkena (1)
  Māksla ir mans hobijs un meditācija, ar ko sāku aizrauties pirms gadiem pieciem. Ļoti tuvs interjera dizains un dekorēšana, tāpēc radu tādus mākslas darbus, kas papildina un paspilgtina interjeru. Spēlējos ar krāsām un sekoju līdzi savām sajūtām. Vienu brīdi mani radītie mākslas darbi var būt ļoti ekspresīva, citu - maigi un niansēti. Pamatā piekopju abstrakto mākslu, gleznoju ziedus un veidoju krāsainas kompozīcijas. Mans moto- radīt to, kas pašam tīk!
 • Elita MedvedjaElita Medvedja (18)
  Māksla visdažādākajās tās izpausmēs vienmēr ir bijusi manas dzīves sastāvdaļa jau no bērnības. Manī vienmēr mīt vēlme radīt kaut ko jaunu. Esmu aizrāvusies gan ar zīmēšanu, gan akvareļglezniecību, bet tieši pēdējos gados tuvāka kļuvusi eļlas tehnika. Mani visvairāk iedvesmo brīnišķīgā daba man apkārt, tādēļ arī savos darbos izvēlos to attēlot.
 • Elva BahvalovaElva Bahvalova (10)
  Idejas, krāsas, tehnika, viss atnāk pats no tā brīža emocionālā stāvokļa. Visam jātop dabīgi, bez saspīlējuma, harmoniski, tas man ir pats galvenais, kaut darbs pats var izskatīties pilnīgs haoss. Es vēl sevi ļoti daudz iepazīstu un tas ir tāds nebeidzamais stāsts, jo robežu mūsu iztēlei nav. Man personīgi ļoti patīk emocionāli ekspresīvais abstrakcionisms, jo tad viss top spontāni, bez iepriekšēja nodoma. Parasti sagaidu īsto brīdi, īsto sajūtu un tad zinu, ka TAPS.
 • Evija Amoliņa (6)
  Šobrīd Evija Amoliņa glezno krāsām bagātas ainavas, ziedus, dabas motīvus. Daba viņai ir jo sevišķi interesanta, jo tā ir mūžam mainīga, pārsteidzoša un skaista. Gan ritmos, gan krāsās – no ļoti klusinātiem toņiem līdz ļoti košiem un aktīviem. Daba mūsu dzīvi padara krāsaināku, tāpat kā māksla. Tādēļ ar saviem darbiem Evija vēlas kaut uz mirkli ienest cilvēku dzīvēs skaistumu, ko spēj sniegt mākslas darbs. Māksla var vēstīt daudz ko, bet viens no tās uzdevumiem ir darīt pasauli skaistāku, cilvēkus un viņu iekšējo pasauli skaistāku.
 • Evija JēkabsoneEvija Jēkabsone (36)
  Košums un pārdabiski tēli valda manās gleznās. Viss reālais un atmiņā notvertais, saplūdis ar pārcilvēcisko un absurdo. Pārdrošs ceļojums pa lauztām līnijām un realitāti ignorējošiem tēliem ir tas, ar ko katrs manu darbu vērotājs var rēķināties.
 • Evita Dūra- AndersoneEvita Dūra- Andersone (4)
  Ar gleznošanu sāku nodarboties samērā vēlu, bet tagad bez tās nespēju iedomāties savu dzīvi un tam tiek veltīts katrs brīvais brīdis. Iedvesmojos no sadzīves un ikdienas- īpaši no bērniem, dzīvniekiem un dabas. Mani darbi arī attaino tā brīža iekšējās sajūtas. Vados pēc principa: vai šo darbu es vēlētos redzēt katru dienu? Vai vēlos to savā mājā pie sienas? Ja atbilde ir JĀ, tad tas tiek nodots apkārtējo vērtējumam.
 • Evita KraujiņaEvita Kraujiņa (5)
  Evita, mana ikdiena paskrien darbā, kas nemazākā mērā nav saistīta ar mākslu, tāpēc brīvajos brīžos ķeros klāt pie otām un savu iekšējo pasauli izlieku gleznās. Manas gleznas pārsvarā ir košas (piedzīvojumi, fantāzija un dzīves prieks tik koša ir arī mana pasaule). Košas krāsas izkrāso un padara patīkamāku pelēkās ikdiens dzivi, tāpēc man patīk atdzīvināt interjeru ar košām krāsām.
 • Galina TkachevaGalina Tkacheva (6)
  "Man patika zīmēt jau bērnībā. Esmu saglabājusi daudzus zīmējumus, par dažiem pat tagad brīnos - vai tie ir manis pašas darbi... To pašu dažreiz domāju arī par saviem neseniem darbiem, jo strādājot ar krāsam manī it ka vērās tas, kas ikdienā ir slēpts. Gleznojot gūstu patiesu prieku un gandarījumu, mieru un vēlmi radīt vēl jauno. BSA apguvu interjera dizainu. Mācoties akadēmijā mani iedvesmoja brīnišķīgie un talantīgie gleznošanas, zīmēšanas un grafikas pasniedzēji. Gleznas ir neatņemama interjera sastāvdaļa, tās spēj radīt telpas noskaņojumu, var to atdzīvināt, cilvēku uzmundrināt vai nomierināt. Man ir liels prieks, kad mani darbi ne tikai veiksmīgi iederas interjerā, bet arī saskan ar gleznas jauna īpašnieka būtību. Esmu strādājusi dažādās jomās, bet vienmēr atgriežos pie gleznošanas."
 • Gunta JoninaGunta Jonina (26)
  Gleznošana man ir kā pāriešana citā realitātē, process, kas ir iracionāls un balstīts tikai uz sajūtām, kuras pati vēl neesmu izzinājusi. Gleznošana ir aizraujošs piedzīvojums, un ar tā rezultātiem vēlos padalīties ar citiem.
 • Ilgonis RiņķisIlgonis Riņķis (7)
  Īsi par sevi Gleznoju, zīmēju jau kopš bērnības, skolas laikiem. Pirmos krāsu mācības, kompozīcijas pamatus raisīja Salaspils 1. vidusskolas tēlotājmākslas pasniedzējs. Vienu mācību gadu mācijos J. Rozentālskolas pasniedzēja R. Jansona un gleznotāja B. Celmiņa glezniecības studijā. Zīmēšanas, kompozīcijas, gleznošanas prasmes apguvu Mākslas akadēmijas Studiju kursā. Esmu pētijis daudzu gleznotāju darbus. Joprojām interesi rada D. Velaskēza, D. Engra materialitātes atspoguļošana. Liels atklājums ir postimpresionisma glezniecības veids. Katra glezna man ir kā mirklis brīnumam, aizrautīga ļaušanās gleznā atklāt, iemūžināt krāsu, formu, matērijas, emociju pasauli. Šogad piedalījos Florences Modernās Mākslas Galerijas rikotajā konkursā gleznu katalogam - 2020 gadam. https://www.facebook.com/ilgonis.rinkis https://www.instagram.com/ilgonis_rinkis/ https://www.pinterest.com/Ilgonis7/ https://www.youtube.com/watch?v=Oq8HkGxi-uE
 • Ilze CilinskaIlze Cilinska (13)
  Gleznošana man ir kā ļaušanās nelielam piedzīvojumam ar katru darbu, jo nekad nevar zināt, kā iecerētais attīstīsies.
 • Ilze Strazda (15)
  Jaņa Rozentāla Rīgas Mākslas vidusskola, 4.kurss. Glezniecība, manuprāt, ir visskaistākā, kad tā attēlo ko ikdienišķu veidā,kas liek skatītājam aizdomāties par gluži parasto priekšmetu vai situāciju. No virtuves galda savāktas klusās dabas, cilvēki vilcienā, mamma atpūtas brīdī... Es vēlos spēlēties ar triepienu un līniju, mācīties izprast, atpazīt un pati veidot kvalitatīvus darbus. Skatītāja šokēšana nav mans mērķis, vismaz pagaidām nē. Pagaidām es tikai vēlos mācīties pēc iespējas vairāk.
 • Ina Melnbārde (4)
 • Inese Čevere-ŽvīguleInese Čevere-Žvīgule (13)
  Zīmēju jau kopš bērnības. Iestājos mākslas skolā, kuru pabeidzu izcili! Gleznot ir mans hobijs, kas padara manu un citu ikdienu krāšņāku. Savās gleznās ielieku siltumu un mīļumu. 🙂
 • Ineta (15)
 • Inga LeitasaInga Leitasa (30)
 • Ingrīda RutkaIngrīda Rutka (6)
  Šobrīd studēju Latvijas Mākslas Akadēmijā Maģistra programmā Vizuālās mākslas Tekstilmākslas apakšnozarē, kā arī piedalos Erasmus+ mūžizglītības programmā Itālijā, Lečes mākslas akadēmijā - Accademia di belle Arti di Lecce, kur padziļināju zināšanas Glezniecībā, Fotogrāfijas mākslā, Dekoratīvajā apdarē un Grafikā. Bakalaura grādu ieguvu Latvijas Universitātē Vizuālās mākslas un mākslas vēstures pedagoģijas specialitātē, kas kalpoja par pamatu mākslu apguvē, kā arī dalība Gleznošanas studijā ĢILDE mākslinieces Ausmas Danemanes vadībā, kuras ietvaros esmu piedalījusies kā dalībnieks tās kopizstādēs. Jau vairāk kā 10 gadus darbojos kā interjera tekstila dizainere, šobrīd vadu savu Interjera dizaina studiju Loooklins. Kopš 2016. gada esmu piedalījusies vairākās Latvijas Mākslas Akadēmijas Tekstilmākslas nodaļas Studentu un pasniedzēju kopizstādēs, Cēsu izstāžu namā, Jelgavas Ģederta Eliasa Mākslas muzejā, Salaspils botāniskajā dārzā un Ķekavas mākslas skolā. Tekstilmākslas nodaļas Studentu un pasniedzēju kopizstādēs. Vienmēr mani ir valdzinājuši jauni materiāli, faktūra un krāsu iespēju maģiskums, neordinārais skatījums uz lietām. Māksla ir bezgalīga.
 • Iveta SiliņaIveta Siliņa (6)
  "Iveta... Sieviete, kuras ikdiena ir ļoti spraiga, atbildīga, piesātināta. Ja to raksturotu ar mākslas terminiem - pilnīgs krāsu juceklis, ekspresionisms, jo ikdiena tiek pavadīta, strādājot skolā. Lai dzīvē rastu līdzsvaru, brīvajos brīžos top gleznas - pēc noskaņojuma, dzīves un dabas ritmiem, vienkārši priekam..."
 • IVITA SKUDIĶE (3)
  Gleznot sāku pirms pāris gadiem, savas dzīves pārmaiņas posmā. Sāku pašmācības ceļā, bet mazliet vēlāk sāku studijas gleznošanas studijā „Ceruleum”, pie pasniedzējas Ilzes Neilandes un “Light Inner” idejas autora un pasniedzēja Vitālija Jermolajeva. Jau kopš bērnības esmu saistījusi savu dzīvi ar mākslu – mācījusies gan mākslas skolā, gan piedalījusies mākslas olimpiādēs. Pabeidzu amatniecības vidusskolu – tekstila un dizaina jomu. Man patīk skaistas lietas, tām nebūt nav jābūt dārgām, jo par mūsu mīļākajām lietām parasti kļūst tās oriģinālās, tās, kam sava odziņa. Un pavisam lieliski, ja skaistumu vari radīt pats, reizē iepriecinot citus. Manos darbos dominē viennozīmīgi spilgtas krāsas un dzīvesprieks, gleznoju ar prieku, tā man ir kā meditācija un gleznās ielieku tikai pozitīvas sajūtas un mīlestību. Iedvesmu smeļos itin visur! Galvenokārt to sniedz mirkļa izjūtas. Nesteidzīgos svētdienas rītos, baudot kafiju ar pienu. Bērnu burvīgajos smaidos, smieklos, enerģijā un dzīvespriekā. Skanīgā mūzikā un dziesmu vārdos. Vērtīgās grāmatās un filmās. Visdažādākajās krāsās un smaržās. Pozitīvos un radošos cilvēkos, viņu darbos un interesantos pasākumos. Un, protams, mīlestībā pret sevi, saviem tuvajiem un citiem, arī suņiem šarpejiem un krāsainiem papagaiļiem. Cilvēkos novērtēju godīgumu, nesamākslotību un dzīves gudrību. Mans dzīves moto ir – galvenais izbaudīt procesu! Mēs katrs pats esam atbildīgi par sevi un savu ceļu un, jo vairāk sapņosim un darīsim, jo vairāk sasniegsim, būsim laimīgi un starojoši. www.skudike.lv
 • Jānis MežsJānis Mežs (9)
  Jānis Mežs
 • Jānis VoinsJānis Voins (13)
  Gleznot sāku pirms pāris gadiem - glezniecības studijā „PEDANTS”, pie pasniedzēja Kaspara Zariņa. Turpinu pašmācības ceļā - gleznošana kļuva par vaļasprieku, hobiju, par sava veida meditāciju kas ļauj izpaust savu radošo būtību.
 • Jelena Lebedeva- DvoreckaJelena Lebedeva- Dvorecka (10)
  Es neesmu profesionāla māksliniece, kā arī man nav mākslas skolas izglītība. Es sevi pilnveidoju, apmeklējot nodarbības, pie profesionāliem māksliniekiem. Katrs mans darbs ir gleznots no visas sirds un ar labām domām. Es sāku gleznot kopš bērnības. Skolā vizuālajā mākslā saņēmu skolotāju visaugstākos vērtējumus. Papildus apmeklēju zīmēšanas pulciņu. Gleznošana bija un ir mans vismīļākais hobijs, ar kuru es nodarbojos savā brīvajā laikā. Sākumā tie bija darbi ar guašu. Pirms pieciem gadiem es sāku gleznot ar akrila krāsām uz audekla, bet nu jau otro gadu gleznoju tikai ar eļļas krāsām uz audekla. Visvairāk man patīk gleznot dzīvniekus un jūru, tās ir manas vismīļākās tēmas. Lielākā daļa darbu ir gleznoti uz pasūtījumu, bet ir arī gleznas, kuras jums ir iespēja iegādāties. Mans mērķis - tuvināt savus mākslas darbus hiperreālismam. Priekšā vēl ir ilgs ceļš. Un cik labi man sanāk, vai ne? Vērtēt tikai jums!
 • Jeļena OndzuleJeļena Ondzule (13)
  Māksla ir mana dzīve.No agras bērnības es zināju, ka kļūšu par mākslinieci. Pabeidzu Rīgas Dizaina un Mākslas vidusskolu, vēlāk Daugavpils Universitāti, datordizaina nodaļu. Piedalos kolektīvajās izstādēs, ka arī rikoju personālizstādes.
 • Karīna RozenbergaKarīna Rozenberga (5)
  Cilvēks - kosmoss. Vienā brīdī var būt iemests cilvēkos pašā burzmas epicentrā, otrā brīdī jau paspējis nozust no visu acu redzesloka un ieslīdzis pārdomās par to, vai tas, ko izvēlējies ir īstais ceļš, vai vajadzēja tomēr kļūt par kosmonautu. Šis īsais skaidrojums laikam izsaka to, kāpēc nevaru par sevi teikt, kā citi, ka jau no bērnības sevi atceros ar otu un krāsām rokās. Tā dzīve ir tik īsa, ka gribās paspēt visu - izdzīvot vienā dzīvē vairākus dzīves stāstus. Tā nu šī brīža sajūtas, ka laiks ir ļaut izpausties māksliniekam, kas sēdēja manī un gaidīja savu kārtu.
 • Kārlis ZābersKārlis Zābers (13)
  "Kārlis Zābers. 1987. Pašnodarbināta persona, kas dreifē pilsētas dzīves plūsmā. Esmu mācijies mākslas akadēmijas grafikas nodaļā, bet mācības pārtraucu. Turpinu gleznot, ar katru gadu palielinot formātus un sarežģītību, lai butu pārsteigums pašam par sevi. Sanāk darbi, kas ir personīgi un no kuriem grūti šķirties, padarot tos vertīgus savām acīm. Gleznas varētu dēvēt kā "science fiction art" agrīnās attīstības laika posmā, ar pārdomātiem elementiem, neredzētos krāsu salikumos, kuru pamatā ir mans iikdienišķs prātojums par un ap kādu iekšēju novērojumu starp savām attiecībām ar līdzcilvēkiem. Tāpēc tie nav lidojošie šķīvīši, kā arī ne datorspēļu animācija, kas ir mans otrs hobijs. www.zabers.org"
 • Kaspars BērziņšKaspars Bērziņš (3)
  Zīmējis un gleznojis Kaspars ir visu savu līdzšinējo dzīvi. Pirmo reizi viņš sevi atrada vizuālajā pašizpausmē vēl skolas gados, sākdams apmeklēt J.Anmaņa mākslas studiju bērniem. Toreiz par visas dzīves jēgu kļuva sestdienu un svētdienu rīti, kad varēja atkal doties uz nodarbībām un vismaz trīs stundas nodoties zīmēšanai. Vēlāk sekoja studijas, bet šoreiz mākslas vēstures un pedagoģijas. Pēc profesijas Kaspars ir mākslas vēstures skolotājs. Vizuālās pašizpausmes it kā atbīdījās otrā plānā, bet nekur nepazuda, tās vienmēr bija turpat līdzās un ik pa laikam par sevi atgādināja. Kaut kā kņudējis iekšēji Kasparam ir vienmēr. Līdz pagājušo gadu, kādā brīvdienas rītā, Kaspars, ar kafijas krūzi rokās, nodevās pārdomām, ko darīt tālāk, ko viņš gribētu darīt. Un viņš saprata, ka vislaimīgākais viņš jūtas, kad glezno. Ar rokmūziku fonā. Kad var ļauties ideju plūdumam un savām domām, meklēt kā tās izteikt, izzīmēt un izgleznot. Šīs vienas brīvdienas pārdomas ir rosinājušas Kasparu pārkārtot dzīvi, un to viņš lēnām arī dara... Tā, lai varētu pēc iespējas vairāk gleznot...
 • Klāvs Brinkmanis-BrimanisKlāvs Brinkmanis-Brimanis (2)
  Mamma saka, ka esmu īsta mākslinieka dvēsele – mazliet lēnīgs, bet, ja tā nopietnāk tad iesākums bija mazā ciematiņā pie Imulas krastiem. Esmu absolvējis Eseksas Universitāti (University of Essex), kur ieguvu bakalaura grādu laikmetīgajā mākslā. Kad gleznoju, mēģinu saskatīt nesaskatāmo un tas man dod iespēju doties citā dimensijā. Tādēļ, tas mirklis ir maģisks un pilns ar jaunām un radošām idejām. Savos mākslas darbos es attēloju visu to, kas man liekas aktuāls šodien un to, kas iedvesmo.
 • Krišjānis BeļavskisKrišjānis Beļavskis (15)
  Pabeidzu Rožus. Studēju Latvijas Mākslas akadēmijā, TĒLNIECĪBAS nodaļā (varu kaut ko arī uzveidot vai izkalt, ja gribi). Šogad tiku nominēts "J. Pīgožņa balvai Latvijas ainavu glezniecībā". Ar draugiem un arī nepazīstamiem cilvēkiem esmu piedalījies vairākās izstādēs. Patīk zīmēt, gleznot lipināt mālu, zāģēt akmeni, liet bronzu un darīt lietas pirmo reizi. Visu sakrāto naudu iztērēju CEĻOJOT. Nelietoju alkoholu, nesmēķēju. Ļoti garšo snickers. Telefona nr. 25124242, e - pasts: [email protected] Atvērts 24/7. Man arī ir stipendija: 99.60 EUR mēnesī.
 • Krista BriceKrista Brice (12)
  2011. gadā draudzene dzimšanas dienā uzdāvināja akrila krāsas un audeklu ar noteikumu: "Tev obligāti kaut kas jāuzglezno tuvākajā laikā!" Tā arī sākās mans glezniecības ceļš. Visi tēli manos darbos ir manu fantāziju augļi - nosapņoti dienā vai naktī. Galvenais, lai ir košas, spilgtas krāsas...Man svarīgi ir realizēt savas vīzijas,jo uzskatu, ka tā ir mana misija, kas dod gandarījumu, ja iecerētais uzdevums izdevies. Jāatzīst, ka vīzijas un tēli skrien ātrāk, pirms paspēju tos noķert..tādēļ jāpaspēj uzgleznot vēl ļoti daudz...No sirds priecājos, ja cilvēkiem mani darbi patīk un sagādā prieku...:)
 • Kristīne Lapsa-KalniņaKristīne Lapsa-Kalniņa (6)
  Krāsas vienmēr mani ir bijušas blakus. Vecāki mani ievirzīja mākslā jau no 8 gadu vecuma. Gāju zīmēšanas pulciņā, pie mākslinieces Ineses Ziemeles. Esmu beigusi Rīgas Amatniecības vidusskolu, kur ieguvu specialitāti, Reklāmas dizaina mākslinieks noformētājs, un Latvijas Universitāte, kur ieguvu bakalaura grādu mākslā ar kvalifikāciju datordizaineris. Joprojām esmu kopā ar krāsām, un mana ''reklāmista'' profesija ļauj uz savām gleznām un to gleznošanu (pirms tam samaketējot gleznu photoshop'ā) paskatīties no pilnīgi cita skatu punkta nekā tas ir standarta gleznotājam. Es gleznu redzu un esmu to uzbūvejusi photoshopa pirms tā ir sākta gleznot uz audekla. Krāsas un to nebaidīšanās pielietot manās gleznās vilina cilvēkus un bieži vien košo krāsu dēļ dzirdu neskaitāmus komplimentus. Ir bijušas vairākas sadarbības, gan kafejnīcu sienu apgleznošana, gan gleznu pasūtījumi Angljas labākajām kafejnīcam, gan privāti pasūtījumi, kā arī pēdējie jaunākie darbi 2019. gadā manis gleznotas pastmarkas Mātes un Tēva dienai- sadarbībā ar Latvijas pastu un portālu MAMMĀM UN TĒTIEM. Atklāju savu pirmo personālizstādi 2019. gada nogalē ''Vīna studijā'', kas bija tāds neliels sapnītis. Un visbeidzot līdz šim mans lielākais sasniegums ''Dzīvā glezna'', kur apgleznoju grupas ''DAGAMBA'' mūziķu sejas, mūzikas instrumentus apģērbu un fonu- videoklipa ''DAGAMBA feat TCHAIKOVSKY - Nutcracker Rock'' filmēšanai, kas apskatāms https://www.youtube.com/watch?v=8m8sr7oiZaI Paldies visiem kas pasūta un pērk manas gleznas, tas iedvesmo mani jauniem darbiem.
 • Kristīne ŠulceKristīne Šulce (5)
  15 gadus esmu bijusi aktīvā biznesā, kur vienīgais radošums bija dažādu dokumentu ģenerēšana, konfliktsituāciju risināšana un nepārtraukts tress, un tad..un tad 2 gadus atpakaļ es to nolēmu pārtraukt, attekties no visa un gūt mieru...šī miera gūšanas procesā pamodās vēlme radīt, un nevis vēstules, līgumus un sūdzības, bet radīt ko skaistu, krāsainu ko tādu kas nāk no sirds, priecē acis un baro dvēseli, šo prieku nesot arī pasaulei. Iesākumā bija adījumi, viens pēc otra sāka tapt oriģināli un ļoti krāsaini džemperi, cepures un šalles, un tad... un tad apmēram pusotru gadu atpakaļ sākās gleznošanas mānija... un tā tā turpinās vēl joprojām. Gloznoju pārsvarā tikai to kas top manās fantāzijās un šīm fantāzijām nav robežu, tās ir krāsainas, sapņainas, reizēm abstraktas, dziļas, drosmīgas, oriģinālas, tādas tās ir tikai manas,Kristī fantāzijas uzliktas uz audekla un papīra.... Šo visu sniedzu arī Jums - gūstam prieku no krāsām un kāpjam pāri jebkurām robežām, īpaši jau paša prāta uzceltajām!!!:)
 • Ksenija ŠapolovskaKsenija Šapolovska (13)
  Gleznoju, mācos, baudu dzīvi un dzeru kafiju.
 • Lana BergeLana Berge (3)
  Studēju LLU mākslas fakultāte, ļoti daudz gleznoju. Tuva ir arī bērnu istabu sienu apgleznošana. Tieši pēdējo mēnešu laikā jūtu īpašu iedvesmu un sirdsmieru. Es daru to, ko vēlos darīt. Esmu brīva savās domās un emocijās, tādēļ darbi tiek radīti harmoniski un ar mīlestību.
 • Lāsma SemerovaLāsma Semerova (2)
  Citi noteikti teiks, ka tas ir iedzimts un tādi ir ģimenes gēni, taču viens ir skaidrs - gleznošana ir izvēlējusies mani un nevis otrādāk. Bezgalīgās krāsu kombinācijas, proporcijas un pareizā toņa “uzminēšana” no bērnības vienmēr ir šķitusi saistoša. Man ir veicies. Ikdienas darbs un pienākumi netraucē gleznošanu savienot ar citiem pienākumiem un ik pa laikam radīt jaunu gleznu, kas nebeidz pārsteigt arī pašu. Pareizie cilvēki pareizajā laikā. Te vietā paldies pasniedzējai Kristai Persei – dzirkstošā atmosfēra mākslas studijā pa plauktiem salika ne tikai krāsas, bet arī gleznošanas prasmes. Paldies, ka apciemojāt virtuālo galeriju 🙂 Lai skaisti!
 • Laura LiepiņaLaura Liepiņa (11)
  Jau agrā bērnībā man patika zīmēt un gleznot, apmeklēju arī dažādus kursus, un savu dzīvi nākotnē iztēlojos esam māksliniece. Pēc skolas beigšanas sapņoju iestāties Latvijas Mākslas akadēmijā. Laika gaitā prioritātes mainījās, un es aizgāju citā virzienā. Tomēr vēlāk, ik pa brīdim mēģinot savā nodabā kaut ko uzgleznot, jutu, ka iemaņas nav zudušas, un šī ir un paliek īstā nodarbe, kas man sagādā visvairāk prieka, entuziasma, un citos brīžos – nomierina. Laika gaitā izmēģināju dažādas tehnikas, arī zīmēšanu ar zīmuli, glāžu un pudeļu apgleznošanu, izmantoju dažādus materiālus, līdz nonācu līdz sev tuvākajam - akrils/audekls. Man ļoti patīk dzīvnieku pasaule, īpaši kaķi, arī ziedi un dabas skaistums. Šīs lietas visbiežāk attēloju savās gleznās.
 • Liene GotfridsoneLiene Gotfridsone (2)
  Esmu interjera dizainere un brīvajos brīžos gleznoju.
 • Liene ZaķeLiene Zaķe (5)
  Baltais audekls un krāsu palete ir veids kā parādīt savas emocijas,mērķus, sapņus bez vārdiem,.... klusībā un tikai dvēseles radinieks to sapratīs pareizi un aizkavēs skatienu manos darbos.
 • Līga Kate TrukšaneLīga Kate Trukšane (9)
  Šī gada vasarā pabeidzu studijas Universitātē, programmā "datordizains". Bet vienmēr tuvāks licies darbs ar krāsām. Tieši tāpēc darbs saistīts ar mākslu. Viennozīmīgi par sava brīvā laika hobiju saucu gleznošanu.
 • Līga Skadiņa-HaralambiduLīga Skadiņa-Haralambidu (3)
  Mana asins ir krāsa, Mani mati ir otas, Un acis kā rokas. Mans audekls ir viss kas man apkārt ik dienas. Es zīmēju, līmēju,krāsoju, vīlēju un visu ko daru es patiesi mīlēju. Pielikumā mākslinieces fotogrāfijas.
 • Līna BeļskaLīna Beļska (8)
  Mūzika fonā, ota rokā, haoss ne tikai uz galda, bet arī galvā, uz nošmulētas paletes, krāsas ieņēmušas savu vietu un gaida pēc otas pieskāriena... stāvu pie neskartas kanvas un ļauju melodijai izpausties caur sevi. Es nezinu kāds būs rezultāts, bet zinu, ka tas būs tā vērts. Gleznošana ir mans hobijs, neesmu gājusi māklsas skolā, neesmu apmeklējusi nekādus mākslas pulciņus, radu tad, kad iedvesma izdomā mani apciemot.
 • Linda TruksneLinda Truksne (2)
  Katrs cilvēks ir unikāls un īpašs. Manuprāt, katra cilvēka unikalitāte slēpjas tieši mazajos sīkumos, kas kopā veido to kopējo universu, ko saucam par personību. Lai labāk izprastu un izjustu mākslinieka gleznas, ir jāizjūt un kaut mazliet jāizprot arī pats mākslinieks. Tieši tāpēc vēlos dalīties ar manas personības sīkumiem: 1) Man patīk pustumsā vienai braukt ar auto un skaļi klausīties mūziku. 2) Dzeru kafiju ar divām tējkarotēm cukura un pienu. 3) Varu stundām staigāt pa mežu ar metāla detektoru. 4) Melns apģērbs, krāsainas gleznas. 5) Man ir diploms netradicionālajā medicīnā. 6) Esmu nedaudz apsēsta ar tīrību – mazgājoties paspēju izmazgāt arī vannu un sienas flīzes. 7) Patīk viss, kas smaržo pēc vaniļas. 8) Ieeju istabā un uzreiz aizmirstu, ko gribēju. 9) Esmu pazaudējusi visus savus lietussargus. 10) Vienas dienas laikā spēju būt ļoti organizēta un pilnīgi haotiska. 11) Baidos no spokiem. 12) Esmu gājusi pa karstām oglēm un ziemā peldējusies jūrā. 13) Pirms pāris gadiem nodzīvoju divus mēnešus savas darba vietas ofisā. Paldies, priekšniek! 14) Patīk apokaliptiski skati un pamestas ēkas. Tad es jūtos ļoti dzīva. 15) Braucot no Jelgavas uz Rīgu, aizmigu un pamodos viena tukšā vagonā kaut kādā angārā. 16) Bērnībā vācu nost no lielceļa sabrauktos dzīvniekus. Izveidoju mežā nelielu kapsētu un tēloju mācītāju. Vispār domāju, ka izaugšu liela un būšu arheoloģe.
 • Līva MičuleLīva Mičule (10)
  Vienkārši mīlu gleznot. Tā brīvi un sajūtot. Gleznoju tikai gaišā noskaņojumā, ticu, ka tādēļ skatītājs saņem tikai pozitīvas emocijas. Milzīgs gandarījums, ja glezna dod prieku arī citiem. Lai darbi priecē ik dienas!
 • Madara KrēziņaMadara Krēziņa (8)
  Čau! Esmu Madara - Rožu 4. kursa audzēkne un man patīk gleznot! Lai gan mīlu fantazēt un zīmēt visādus ķēmus, tomēr vislabprātāk gleznoju no dabas un dabā, jo mums apkārt ir taču tik daudz skaista!
 • Madara Lazdiņa (25)
 • Marija VasiļjevaMarija Vasiļjeva (5)
  Varu gleznot, kad ir labi, varu gleznot, kad ir slikti, varu gleznot, kad ir iedvesma, varu, kad tās nav. Kad rokās paņemu otu, nonāku citā pasaulē. Glezna var būt domu plūdums, tad atkal - tā var būt absolūta apmātība dzenoties pēc detaļām un niansēm. Dzīvnieks, daba, cilvēks - trīs mani lielie "JĀ!".
 • Marta Madara GrantiņaMarta Madara Grantiņa (12)
  Šogad pabeidzu Rožus (PIKC NMV JRMS). Interesē gleznieciskās īpašības (tas, kas nepiemīt citām mākslas formām). Priecē nepopulāri krāsu salikumi.
 • Mētra BarkāneMētra Barkāne (2)
  Savam priekam Sapni noķert zirnekļa tīklā Un ar citiem padalīties No sirds siltuma kūstošām lāstekām Pavasari izplaucēt Ziemas aukstajā rītā Putniem līdzi aizlaisties Uz Tāltālo-laimīgo zemi Mīlestības upē izpeldēties Ziedu vilinājumam ļauties Un steidzīgo kukaiņu soļos Aizturot elpu ieklausīties Tad aizmirstot skrejošo laiku Sajustā krāsas uz audekla uzlikt Ļaut citiem ieskatīties (Autors: Mētra Barkāne)
 • Monta RadvilavičaMonta Radvilaviča (5)
  25 gadus jauna un harizmātiska. Jūtīgi uztveru pasauli un rādu citiem caur savu prizmu. Caur mani kāds runā, un mani darbi ir pierakstītie vārdi.
 • NatalijaNatalija (12)
  Māksliniece - gleznotāja, dekoratore, mūziķe. Caur savām gleznām cenšos nodot dzīves plūsmu un savas fantāzijas, izmantojot tīras, spilgtas krāsas. Mani darbi ir jautri un pozitīvi, jo katrā gleznā mīt daļa no manas sirds un dvēseles.
 • Nataļja GeimaneNataļja Geimane (40)
  Dzīvoja reiz Nataļja. Skola, universitāte, augstākā tehniskā izglītība, laulība, bērni, darbs savā uzņēmumā. Un viss tā kā būtu labi. Viss kā jau visiem.. Kaut kas dzīvē izdevās, kaut kas negāja neaptverama sajūsma! Jā, tā tiešām ir burvība
 • Neila PlukšeNeila Plukše (5)
  Mākslai nav robežu un limitu, nav arī sākuma un beigu. Tāpēc man to patīk baudīt visās formās un apstākļos. Dejot, skatīties deju. Spēlēt, skatīties teātri. Dziedāt, klausīties mūziku. Gleznot, vērot gleznas, sajust mākslinieku, tā domu, sajūtas un ,esot mākslinieka lomā, to visu ievietot gleznas tapšanā. Tādēļ arī manos darbos var redzēt dažādību, kā arī gleznās attēloju savas atmiņas, mirkļus, kuri iekrituši atmiņā un negribas palaist vaļā.
 • Olga VasiljevaOlga Vasiljeva (10)
  "Mācos gleznot gan Studijā, gan patstāvīgi. Patīk gleznot dabu, dzīvniekus, cilvēku sejas. Tieši pats process mani ļoti iedvesmo. Pārsvarā gleznoju ar akvareli. Meklēju jaunas tehnikas, stilus un tēlus. Gleznošana ir mans enerģijas avots. Otas ir manas burvju nūjiņas, kas dod man spēku radīt maģiju uz audekla. Pērkot manus darbus, jūs motivējat mani augt un attīstīties mākslā. Un gleznai līdzās, vienmēr nāk daļiņa no manas dvēseles, emocijām un pozitīvām domām."
 • Rasma ČoičaRasma Čoiča (4)
  ESMU 26 GADUS VECA. DZĪVOJU UN STRĀDĀJU RĪGĀ. BRĪVAJĀ LAIKĀ NODARBOJOS AR TAKU SKRIEŠANU UN GLEZNOŠANU. INTERESE PAR MĀKSLU UN GLEZNOŠANU IR KOPŠ BĒRNĪBAS. NEBAIDOS NE NO IZAICINĀJUMIEM, NE EKSPERIMENTĒT!
 • Rebeka Skolmeistere (10)
 • Renate ZeimuleRenate Zeimule (5)
  LMA studente. Māksla un tās radīšana ir mana kaislība kopš bērnības. Tas ir veids, kā elpot, just un būt.
 • Rita ParamonovaRita Paramonova (2)
  Ar māklsu nodarbojos kopš bernības, profesiju izvēlējos finansēs, bet gleznot prasa dvēsele. Esmu trešās paaudzes māksliniece. Gleznošana man palīdz atspoguļot visas savas emocijas. Esmu ne tikai mākslniece bet arī jātnieks un izpletņlēcējs.
 • Roberta AtrasteRoberta Atraste (4)
  Mācos Jaņa Rozentāla Rīgas Mākslas vidusskolas 3. kursā. Iedvesmu gleznošanai visbiežāk rodu dabā - mežā, pļavā vai pilsētas džungļos. Vislabāk gleznoju agri no rīta, kad valda pilnīgs miers un jaunās dienas sākums. Lai iemācītos notvert netveramos mirkļus, eksperimentēju mēģinot savienot vairākas tehnikas vienā. Vissvarīgākais šķiet, ir sajūta, noskaņa un mirklīgais skaistums, kuru cenšos padarīt ilgstošu.
 • Rūdolfs PāpeRūdolfs Pāpe (4)
  Kopš bērnības cenšos radīt skaistas lietas sev un citiem. Zinu, ka mana dzīve vienmēr būs saistīta ar mākslu.
 • Sintija SiņicaSintija Siņica (6)
  Man gleznošana ir iespēja atslēgties no ikdienas un izpaust savu radošo būtību. Lielisks hobijs, kuram mēģinu atrast pēc iespējas vairāk laika. Visvairāk pie sirds man iet dabas ainavas, līdz ar to tas arī parādās manās gleznās. Mani vienmēr ir interesējuši arī dažādi rokdarbi, un patīk izmēģināt roku dažādās tehnikās un realizēt savas idejas. Ar gleznošanu nodarbojos salīdzinoši nesen, bet pa šo laiku esmu sapratusi, ka vēlos gleznot un darīšu to vēl ilgi.
 • Vija JesinaVija Jesina (5)
  2017.gada 21.janvārī uzsāku piepildit savu bērnības sapni par gleznošanu. Pusaudzes gados apmeklēju Pionieru pils dekoratoru pulcińu un vēlāk stājos Rozentāla vidusskolā. Otrajā iestājeksāmenā es izkritu. Turpināju mācības Rīgas Kulinārijaa skolā un četrdesmit piecus gadus strādāju pirmskolas ēdināšanā kā šefpavārs. Kłûstot par pensionāri, savus brīvos brīžus piepildu ar gleznošanu. Startup vietne ir mans pirmais mēginājums pārdot manas gleznas.
 • Vita VieseVita Viese (11)
  Gleznošana ir kļuvusi par manu aizrautību, meditāciju un sarunu pašai ar sevi. Mani iedvesmo gan pilsētas ainavas, gan dabas skati, kas tverti ceļojuma iespaidos vai vienkārši vaļas brīdī pastaigājoties. Taču visvairāk šobrīd uzrunā ziedi, to smalkās formas un sulīgās krāsas, kā arī reibinošās smaržas. Šīs savas sajūtas mēģinu nodot ar savām gleznām un priecājos, ka tās patīk maniem draugiem un līdzcilvēkiem.